Rury Kraków

Rury

Rury to części konstrukcyjne o poprzecznym przekroju. Wykorzystuje się je w formie przewodów gazowych, do przepływu cieczy, do budowy urządzeń technicznych i w konstrukcjach budowlanych. Rury tworzy się z żeliwa, stali, metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Sposób i rodzaj wykorzystywanego surowca zależy od stawianych wymagań eksploatacyjnych.

Ogromny wybór rur stalowych

W hurtowni wyrobów hutniczych Metalbud Kraków oferujemy rury stalowe renomowanych producentów. Wszystkie produkty są nowe i odpowiednio zabezpieczone. Posiadamy rury o różnej grubości i długości. Na życzenie klienta dostarczamy zamówione towary pod wskazany adres. Jeśli chcesz uzyskać większą ilość informacji o sprzedawanych przez nas produktach zachęcamy do kontaktu. Skontaktujesz się z nami e-mailowo, telefonicznie lub w naszej hurtowni – Kraków, Brzeska 9. Gwarantujemy wysokiej jakości rury w przystępnej cenie. 

Stalowe rury wysokiej jakości w Krakowie – tylko u nas.

Korzystając z naszej strony internetowej akceptujesz zasady na jakich przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz stosujemy pliki cookie. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.