Blachy Kraków

Blachy gorącowalcowane

Jest to wyrób hutniczy przeznaczony dla przemysłu ciężkiego. Jego powszechne zastosowanie to – budynki mieszkalne, mosty, urządzenia i maszyny o dużych gabarytach. Plastyczność tego materiału jest dostosowywana w momencie, gdy znajduje się jeszcze w stanie ciekłym. Oczekiwaną gęstość blachy osiąga się poprzez dodanie określonych stopów do surowca pierwotnego. 

Blachy zimnowalcowane

Produkt o niższej grubości niż blacha gorącowalcowana – przez co jest materiałem bardziej elastycznym i poddającym się większej obróbce. Ze względu na określoną odporność obrobiony materiał wymaga powierzchniowego zabezpieczenia w postaci lakierowania.

Tylko u ns taki wybór blach w Krakowie

W Metalbud Karków prowadzimy sprzedaż wyrobów z blachy. Zapewniamy szybką dostawę towarów. Działamy głównie w mieście Kraków, jak i na terenie całej Polski. Dysponujemy szeroką gamą rozmiarów, gęstości i grubości blachy – przez co jesteśmy w stanie zaoferować materiał na każde zapotrzebowanie. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi produktami i usługami, to chętnie na nie odpowiemy. Można się z nami skontaktować telefonicznie, e-mailowo lub osobiście odwiedzając nasze biuro – Kraków, Brzeska 9.

Szukasz dużego wyboru blach w Krakowie? To właśnie u nas.

Korzystając z naszej strony internetowej akceptujesz zasady na jakich przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz stosujemy pliki cookie. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.