Pręty Kraków

Pręty

Pręty to wyrób hutniczy o niezwykle szerokim zastosowaniu.
Korzystają z niego zarówno duże przedsiębiorstwa budowlane, jak i małe firmy realizujące niewielkie, prywatne zlecenia.
Pręty płaskie, popularnie znane jako płaskowniki, są często wykorzystywane przez branżę mechaniczną. Wykonuje się z nich elementy urządzeń mechanicznych, ale również ogrodzenia. Natomiast prętów gładkich i żebrowych używają zazwyczaj pracownicy branży budowlanej. Dzięki swojej wysokiej sztywności są zasadniczym komponentem na każdej budowie.

Rodzaje prętów

W zależności od długości i grubości używa się prętów w budowlach o różnych gabarytach, by usztywnić konstrukcję obiektu.
Nasza firma Metalbud Krakówi prowadzi sprzedaż prętów gładkich oraz żebrowych. Zajmujemy się dystrybucją różnej długości prętów, zróżnicowanych pod kątem gęstości – czyli elastyczności i wytrzymałości. 

Naszym najbliższym terenem dla dystrybucji jest Kraków, lecz dzięki własnemu transportowi zapewniamy dowóz zamówionego asortymentu na terenie całego kraju. Jeżeli chcesz poznać dokładne szczegóły o naszych produktach zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy ci wybrać odpowiednie pręty i inne wyroby hutnicze. Odwiedź siedzibę firmy – Kraków, Brzeska 9. 

Jesteś z Krakowa i jesteś zainteresowany prętami – pomożemy Ci w wyborze.

Korzystając z naszej strony internetowej akceptujesz zasady na jakich przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz stosujemy pliki cookie. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.